İŞ GELİŞTİRME

Türkiye’de ve tüm Dünya’da ticaretinizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz. Sizin dış ticaret biriminiz olabileceğimiz gibi sadece belirli alan ve sorumluklarla da çalışabilmekteyiz.

DANIŞMANLIK

Ticaretinizi büyütmeye yönelik sizlere birçok danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Şirketinize denetim, pazarlama, tedarik, lojistik ve daha birçok hizmetimiz ile değer katıyoruz.

ULUSLARARASI TİCARET

Birçok şirket gibi biz de uluslararası ticaret kapsamında ihracat ve ithalat yapmaktayız. Aynı zamanda, bir ülkeden alıp başka bir ülkeye satarak transit ticaret de gerçekleştiriyoruz.

“DERİN OLAN KUYU DEĞİL, KISA OLAN İPTİR.

DÜNYAYI TANIYORUZ.

HAKKIMIZDA

Wallstreet Dış Ticaret Merkezi iş ortaklarına ithalat ve ihracat alanında
yeni bir vizyon sunmaktadır

Doğru pazarlar ile alıcı ve satıcıların tespiti, güncel mevzuatın takibi, uluslararası lojistik işlemlerin sorunsuz tamamlanması ve elbette doğru ve etkin finansmanın sağlanması başarılı bir dış ticaret sürecinin olmazsa olmazları.
Firmalar dış ticaret işlemlerini sorunsuz ve eksiksiz olarak sürdürebilmek ve aynı zamanda da mümkün olduğu kadar farklı coğrafyalara ulaşabilmek adına bir çok danışman, tedarikçi veya yüklenici firmayla çalışıyor ya da kendi bünyelerinde kalabalık dış ticaret ekipleri kurmak durumunda kalıyorlar.
Wall Street iş ortaklarına tüm bu süreçleri kapsayan bir çözüm öneriyor. Yetkin iş gücü, profesyonel yönetim anlayışı ve çağdaş vizyonuyla sürekli gelişmeyi ve geliştirmeyi amaçlayan Wall Street dış ticaretin her alanında değer odaklı bir hizmet sunuyor.
null

Satış & Pazarlama

null

Tedarik

null

Danışmanlık

PLATFORMLARIMIZ

Aynı sektördeki üreticileri bir araya getirerek
güç birliği ile ilerlenmesini sağlamaktadır

0
mil
Türkiye İhracat $
0
mil
Türkiye İthalat $

Değişen ve dönüşen dünyadaki yenilikleri takip ederek
yeni stratejiler üretir

KARİYER

“Wall Street Dış Ticaret Merkezi, tüm dünyada insanlara yeni iş imkanları sunmaktadır. Eğer siz de bizimle çalışmak isterseniz, özgeçmişinizi bu sayfa üzerinden yükleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Lütfen başvurunuzun bir genel başvuru olduğunu unutmayınız. Bilgileriniz veritabanımızda saklanacak ve özgeçmişinizin ileride oluşabilecek pozisyonlarımızla uyuşması halinde işe alım ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.”

Tür: *pdf, *doc | Boyut: 8MB

İLETİŞİM

Aşağıdaki mesaj kutusu veya belirtilen telefon numarası ve email
adreslerimiz kanalıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tepe Prime B/53 Eskişehir Yolu 9.km Çankaya/ANKARA/TÜRKİYE
+90 312 435 3434
+90 312 435 3500